Weg Lecco Comomeer

COLICO | De snelweg SS36 tussen Abbadia Lariana en Colico is voor onbeperkte tijd gesloten. De eerste hypothese is dat de snelweg twee maanden gesloten zal zijn, als gevolg van enkele schades in de Monte Piazzo tunnel, de tunnel ter hoogte van Piona, welke al sinds enkele jaren voor problemen zorgt.

Volgens de technische dienst (Anas) is er een verhoogde druk aan de tunnelwand, waardoor de tunnel per direct gesloten is, met gevaar op instorting.

De sluiting zorgt voor de nodige vertragingen en opstoppingen van het verkeer. De opstoppingen ontstaan met name bij Colico, Fuentes richting Lecco. Wanneer U nu van Colico naar Lecco wilt, dient U de provinciale weg te nemen (72) tot Bellano. Vanaf hier kunt U weer via de snelweg naar Lecco.




Onderwerpen binnen dit artikel